Festival vína přeložen na jaro 2021. Termín bude upřesněn

Devátý ročník Festivalu vína Český Krumlov® v netradičním termínu. Vzhledem k aktuálním koronavirovým opatřením je festival přesunut na jarní termín roku 2021. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, prodej dalších vstupenek je dočasně pozastaven. Termín a případné změny v programu budou upřesněny. Zde sdělení pořadatelů festivalu, kterými jsou Českokrumlovský rozvojový fond a Sdružení cestovního ruchu Český Krumlov:

Vážení příznivci a návštěvníci Festivalu vína Český Krumlov®, milovníci vína,

již podeváté jsme pro Vás v rámci festivalu připravili pestrou paletu akcí zaměřených na setkání s vínem a s lidmi, kteří ho tvoří a milují.

Sklizeň vína

Letošní rok však přinesl nečekanou komplikaci v podobě omezení, která se velmi blízce dotýkají nás všech. Po jaru, kdy setkávání lidí muselo být omezeno na nutné minimum, jsme velmi doufali, že se tak na podzim už opakovaně nestane a akce letošního ročníku proběhnou bez omezení.

Jak všichni vidíme, opak je pravdou a z těchto závažných důvodů se program 9.ročníku Festivalu vína Český Krumlov® v plném rozsahu přesouvá na pozdější - a pevně věříme i na příznivější - dobu, na jaro příštího roku. Všechny zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, prodej dalších vstupenek je dočasně pozastaven. V současné době intenzivně pracujeme na nových termínech jednotlivých večerů.

O nových, jarních termínech již připravených akcí 9.ročníku Festivalu vína Český Krumlov® budete informováni především na našich webových stránkách a facebookovém profilu a také prostřednictvím Vínovinek.

V případě dotazů ohledně vstupenek nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese vstupenky@ckrumlov.info

Prosíme o trpělivost a vážíme si Vaší podpory a trvalého zájmu o Festival vína Český Krumlov®.

Přejeme pevné zdraví a těšíme se na setkání s Vámi v nových termínech festivalu v roce 2021.

Organizační tým
Festivalu vína Český Krumlov® 

DMO Český Krumlov, z. s.