Do Krumlova s dětmi 

Jedete na dovolenou s dětmi? Český Krumlov nabízí spoustu zábavy nejen pro vaše ratolesti! Nebudete vědět, kam v Krumlově s dětmi zajít dřív. Příběhy z historie, muzejní expozice vhodné pro děti, výstavy, zajímavosti z místní architektury, sportovní i kulturní vyžití, to vše nabízí Krumlov pro děti jako stvořený!

Návštěva muzea je u nás zábava

V Krumlově rozhodně! Rodinné programy nabízí Museum Fotoateliér Seidel či Kláštery Český Krumlov, kde připravili hned několik zajímavých zážitkových aktivit pro rodiny s dětmi. Zábavu i poučení pro celou rodinu zaručují také expozice Wax Musea nebo Muzea útrpného práva. Chcete vidět rozzářené oči svých potomků? Vezměte je do pohádky! V Pohádkovém domě s výstavou loutek a loutkových divadel se nudit rozhodně nebudou. Děti s sebou můžete zcela bez obav vzít také na exkurzi do bývalého grafitového dolu – zvláště pro kluky bude mít takováto výprava do podzemí nádech dobrodružství.

Focení u Seidlů

Prohlídka města hravou formou

Každou sobotu a neděli se můžete spolu se svými dětmi vydat na zábavnou prohlídku města Krumlovem s dětmi a dozvědět se příběhy, pověsti a tajemství Krumlova zábavnou formou. 

S dětmi na hřiště

Při vašich dalších toulkách krumlovskými uličkami narazíte hned na několik dětských hřišť, a to jak venkovních, tak i "hřišť" interiérových, kde se zabaví celá rodina.

S dětmi do okolí

Chcete si s dětmi trochu odpočinout od historie a městského ruchu a strávit část své dovolené aktivně? Český Krumlov a jeho okolí nabízí nepřeberné množství příležitostí.

Prohlídky města

Interaktivní prohlídka v klášterech

DMO Český Krumlov, z. s.