<< >>
# krumlov 2020

# krumlov 2020

Jaký je Krumlov v roce 2020? Krásný, ale přesto trochu jiný. Co mu navždy zůstane, je jeho mnohotvárnost. Město na meandrech Vltavy, pod „nejvěžovatější“ věží a na úpatí Šumavského podhůří. Město, které si zamiloval Egon Schiele a po desetiletí ho dokumentoval Josef Seidel se syny. Přijeďte se přesvědčit na vlastní oči, jaký Krumlov doopravdy je.
Zjistit více
Jihočeská filharmonie|a hosté

Jihočeská filharmonie
a hosté

Třetí ročník letního festivalu Jihočeská intermezza je tu! Těšte se na Jihočeskou filharmonii, Beatu Hlavenkovou, Ivu Bittovou, Ondřeje Rumla, Annu Polívkovou nebo Dana Bártu. To vše s kulisou města a letní atmosférou v zádech!
Zjistit více
Ubytujte se o_30_%_levněji

Ubytujte se o 30 % levněji

Přes 60 krumlovských hotelů a penzionů díky Jihočeskému kraji nabízí svým hostům až o 30 % levnější ubytování. Využijte zvýhodněné ubytování i vy a přijeďte za zážitky do Českého Krumlova!
Zjistit více

Krumlovské léto

Jen si to zkuste představit. Ulicemi města zní hudba a zpěv nejrůznějších žánrů, vy se procházíte vlahým letním večerem a narazíte na jednu z četných sousedských slavností. Z hospůdek, kaváren a restaurací se linou a mísí vůně všeho druhu, na březích Vltavy skotačí malí i ti již trochu odrostlejší. Nasyceni atmosférou a veselím, klid vám dodá příroda obklopující město ze všech stran. Krumlov baví všechny, ať už jste z místa, přespolní nebo z daleka!

Jihočeská intermezza

s Jihočeskou filharmonií a hosty

Koncert za koncertem

od klasiky po rock

Do Krumlova s dětmi

zábava a zážitky pro děti a celou rodinu

Letní prohlídky

zajímavé prohlídky města a jeho zákoutí

Český Krumlov Card

S naší „zlatou“ kartou máte za 400 korun zajištěn vstup do pěti jedinečných expozic těch nejvýznamnějších kulturních institucí v Českém Krumlově. Historie, umění, výhledy na město z nové perspektivy, ale i ukázka řemesel a workshopy, které vás vrátí v čase. Za jeden víkend se to stihnout nedá. Karta má ale platnost 12 měsíců, další důvod, proč se do Krumlova vracet!

 

„Potvrzuji, že chci ještě roky, a možná nastálo, bydlet v Krumlově – tam, kde chci sám sebe vidět.“ Napsal Egon Schiele na kus papíru v hostinci Zlatý anděl.

#
krumlov
2020

Sledujte oficiální turistické profily Českého Krumlova na sociálních sítích a sdílejte své zážitky pomocí hashtagu #Krumlov2020!Český Krumlov Tourism FacebookČeský Krumlov Tourism Instagram

Platforma @OIS Český Krumlov

DMO Český Krumlov, z. s.