Ubytujte se v Českém Krumlově o 30 % levněji

→ Čerpání benefitů až do odvolání není možné v návaznosti na aktuální vládní opatření vztahující se na poskytování ubytovacích služeb s vyjímkou definovanou v čl. I bod 5 daného usnesení vlády. Více informací a přehled aktuálních opatření k situaci kolem nákazy Covid-19 v ČR najdete zde. ←

Více než 70 českokrumlovských hotelů a penzionů se zapojilo do programu Jihočeského kraje a Jihočeské centrály cestovního ruchu Léto/podzim v Jižních Čechách, díky němuž mohou hosté získat slevy na ubytování od 15. června do 30. listopadu 2020 až do výše 30 %.

Jak to funguje v praxi? Host si na webu Podzim v Jižních Čechách vygeneruje svůj slevový poukaz, který může do 48 hodin uplatnit v uvedených ubytovacích zařízeních. Při rezervaci ve zvoleném hotelu či penzionu host zadává unikátní kód svého voucheru a to je z jeho strany již vše. Podmínkou pro získání voucheru je nicméně pobyt na minimálně dvě noci a uplatnit jej lze na maximálně šest nocí. 

Další výhodou ubytování v Jihočeském kraji jsou slevy na návštěvy různorodých turistických cílů. Při ubytování na dvě a více nocí, mohou návštěvnící u svého ubytovatele požádat o poukazy na slevy ve vybraných atraktivitách. Jejich seznam najdou opět na webu Podzim v Jižních Čechách.

Ubytovatelům jsou slevy kompenzovány ze strany Jihočeského kraje, který na podporu ubytování uvolnil částku ve výši 30 milionů korun. Každé ubytovací zařízení, které se registruje do portfolia hotelů a penzionů, obdrží od Jihočeského kraje podporu malého rozsahu až do celkové výše 220 000 Kč, a to formou zpětného plnění poskytnutých slev.

Mohlo by vás zajímat

Ubytování

DMO Český Krumlov, z. s.